Varol Yaşaroğlu Podium Ankara’daydı

19 Haziran 2019 Çarşamba

İlk Türk yapım çizgi filmi Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu geçtiğimiz gün düzenlenen organizasyon ile Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluştu

varol-yasaroglu-podium-ankaradaydi

Podium Ankara, çocuklara karne hediyesi olarak, çok sevilen ve izlenen ilk Türk çizgi filmi ile 7’den 77’ye hayran kitlesine ulaşan ve çok satan Kral Şakir kitaplarının yazar ve çizeri Varol Yaşaroğlu’yla özel bir buluşma düzenledi. 3 saatlik sürede,  Podium Ankara koridorlarını dolduran minik hayranlarına imza verdi, onlarla fotoğraf çektirdi.

 

Erken saatte imza için sıraya giren miniklerin sevinçleri, Kral Şakir şarkılarına eşlikleri ve dansları, imza kuyruğunda dikkat çekti. Tüm çocukların ellerinde yeni kitabı “Dürümler Karışık”ile birlikte kitapları, üstlerinde t-shirtleri ve kupaları ile imzaya gelen, saatlerce kuyrukta Varol abilerini bekleyen miniklerin sevinçleri, ailelerinin bu kavuşmaya duydukları mutluluk görülmeye değerdi.

 

3 saat boyunca Podium Ankara, koridorlarından kuyruk ile gerçekleştirilen bu güzel etkinlik ile Podium Ankara Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin gönlünde yine taht kurdu.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri