Varlıbaş AVM’den hafta sonu etkinlikleri

28 Nisan 2014 Pazartesi

Varlıbaş Alışveriş Merkezi 25 Nisan – 26 Nisan günleri arasında gerçekleşen Yomra Fen Lisesi’nin düzenlemiş olduğu ebru sergisi ve müzik dinletisi hem kulağa hem göze hitap ederek beğeni topladı

varlibas-avmden-hafta-sonu-etkinlikleri

Sergi açılışına başta Sürmene Kaymakamı Şevket Atlı ve Yomra Kaymakamı Fatih Akkaya olmak üzere birçok veli ve öğrenci katıldı. Ebru sergisi açılışı sonrasında birbirinden yetenekli 10 öğrenci piyano, gitar ve keman başta olmak üzere muhteşem bir konserle performanslarını sergiledi. Konser bitiminde hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler gösterilen büyük ilgiden oldukça mutlu oldu.

Trabzon’da markasıyla ilk olan As Saat mağazası 26 Nisan’da saat 12.00’de Varlıbaş Alışveriş Merkezi -1’inci katta hizmete açıldı. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Kaymakamı Osman Ateş, Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Ali Yazıcı, Varlıbaş Alışveriş Merkezi yöneticileri başta olmak üzere Trabzon’un seçkin iş adamları ve daha birçok davetli katıldı.

Varlıbaş Alışveriş Merkezi ailesine yeni katılan As Saat mağazası birbirinden seçkin markalarıyla Trabzon’da yeni bir markanın sesini duyurdu.

Varlıbaş Alışveriş Merkezi Grup Mora eşliğinde Cumartesi günü etkinliklerine devam etti. Birbirinden güzel ezgilerle ve kulaklara dolgunluk veren tınısıyla her cumartesi olduğu gibi bu cumarteside gelen ziyaretçilerini büyüledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri