Varan Market 5’inci şubesiyle hizmette

13 Aralık 2016 Salı

Ordu’nun Fatsa İlçesinde Varan Marketler Zincirinin 5’nci şubesi görkemli bir şekilde açıldı

varan-market-5inci-subesiyle-hizmette

Fatsa’da faaliyet gösteren ve ilçenin en büyük market zinciri olan Varan Market Zinciri 5’nsi şubesini açarak, ilçeye yeni bir yatırım daha kazandırdı. Kurtuluş Mahallesinde hizmete giren Varan Marketler Zinciri’nin 5’nci Şubesinin açılış törenine Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, Karadeniz Perder Başkanı Osman Kalafat, Karadeniz Perder üyeleri Apaydın AVM. Hikmet Apaydin Azderler Gıda Ömer Faruk Azder, Kale Market Uğur Balcı,İdeal market Burhan Biçer,Karadeniz Perder Bölge Koordinatörü Bülent Erhan, Fatsa Esnaf ve Sanatkârlar, Kredi ve Kefaret Odası Başkanı Ayhan Baş, Büyük Sanayi Sitesi Başkanı Serdar Salman, Ordu Muharip Gaziler Derneği Kurucu Başkanı Abdullah Erarslan, İş adamları, STK Temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.


Varan marketler zincirinin 5’nci şubesinin açılış törenin bir konuşma yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş: “Çocukluk yıllarımın da mahalle bakkalı olarak hizmet veren Varan Market, bugün ilçemizin en büyük marketler zinciri olmuştur. Bugün 5’ncisi şubesini açılıyoruz. İnşallah 15’nci şubesini de açarız.” dedi.


Açılış töreninde konuşan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan: “İlçemize yeni bir yatırım hem istihdam sağlayan bir işletmeyi açmanın gururunu yaşıyorum. Bugün hizmete giren Varan Marketler Zincirinin 5’nci şubesinin ilçe halkımıza hayırlı olsun.” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Fatsa İhsaniye Öğrenci Yurtları Müdürü Mahmut Keskin tarafından yapılan dua ile Varan Market Zinciri 5’nci şubesinin açılışı yapıldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri