Vanlı 200 öğrenci sinema ile tanışacak

29 Kasım 2019 Cuma

Van AVM, Van’ın Özalp ilçesindeki Ağabey Özbey Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu Rehberlik Öğretmeni Esengül Şahin’in dileğinin gerçekleşmesi için anlamlı bir adım attı. Esengül öğretmenin 200 öğrencisi 30 Kasım Cumartesi günü ilk kez sinema ile buluşacak

vanli-200-ogrenci-sinema-ile-tanisacak

Birçok projesini sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçiren Van AVM, Esengül öğretmenin ve öğrencilerinin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Kafa Radyo’da yayınlanan Zeki Kayahan Coşkun’un Zekirdek isimli programında Twitter üzerinden açılan #imkanımolsa hashtag’ine “İmkanım olsa öğrencilerimi sinemaya götürürdüm, hiç sinemaya gitmemiş çocuklar var.” yorumunu yapan Esengül öğretmenin dileği karşılık buldu.

 

Van AVM yönetimi ve Kafa Radyo ile Cinemaximum CGV Mars Media’nın ajansı La'Boratuar, Twitter üzerinden bu çağrıya hemen cevap verdi. Esengül öğretmenin ve öğrencilerinin hayalinin gerçeğe dönüşmesi için hareket geçen Van AVM, birçoğu daha önce sinemaya gitmemiş 200 öğrenciyi 30 Kasım Cumartesi günü, Cinemaximum’un da desteğiyle sinema ile buluşturacak.

 

Lise öğrencileri, Türk ve dünya halter tarihinin önemli isimlerinden Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu alan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmini izleyecek. Sinemadan sonra ise Van AVM Müdürü Bulut Kılıçaslan ve AVM Yönetim Ekibi, lise öğrencilerini ve öğretmenlerini öğle yemeğinde ağırlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri