Van AVM’den kaçırılmayacak okula dönüş kampanyası

Birbirinden keyifli etkinlikleri ve kampanyaları ile kentin en hareketli noktası olmaya devam eden Van AVM, 18 Eylül’de yeni eğitim dönemine merhaba demeye hazırlanan öğrencileri ve ailelerini sevindirecek bir kampanya sunuyor. Van AVM’de 16-17 Eylül ve 21-22 Eylül tarihlerinde, 4 gün boyunca 150 TL ve üzeri alışverişlerde, çocukların okul ihtiyaçlarından oluşan sürpriz hediyeler ziyaretçileri bekliyor

Van AVM’den kaçırılmayacak okula dönüş kampanyası

Güçlü markaları, renkli mağazaları, şık kafe ve restoranları, eğlence mekânları, sinemasının yanı sıra kültür ve sanat etkinlikleriyle açıldığı günden bu yana kentteki sosyal yaşamı canlandıran VAN AVM, uzun yaz tatilinin ardından okula dönmeye hazırlanan çocuklar için kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı.

 

16-17 Eylül ve 21-22 Eylül tarihlerinde 4 gün boyunca, aynı gün içinde tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde, okul çantası veya kırtasiye malzemelerinden oluşan özel okul setleri hediye edilecek. Alışveriş sonrası, alışveriş fişleri ile Van AVM danışma noktasındaki formu dolduran tüm ziyaretçiler kampanyaya katılıp, hediyelerini alacaklar.