Van AVM sömestre tatilinde LEGO® Festivali ile eğlenceyi ikiye katlayacak

Van AVM sömestre tatilinde LEGO® Festivali ile eğlenceyi ikiye katlayacak

Van AVM, 2019-2020 Eğitim yılı sömestre tatilinde LEGO® dünyasını Vanlı çocuklarla buluşturuyor. 18-26 Ocak tarihleri arasında LEGO® festivaline ev sahipliği yapacak Van AVM’de çocuklar eğlenirken yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek.

 

Çocukların güvenli bir ortamda eğlenceli vakit geçirmesine imkân tanıyan, kentin buluşma noktası Van AVM, çocuklara unutulmaz bir sömestre tatili yaşatacak. Van AVM, 18-26 Ocak tarihlerinde 12:00-19:00 saatleri arasında modern çağın en eski oyuncaklarından olan LEGO®’nun farklı konseptlerdeki tasarım alanlarını çocuklarla buluşturacak.

 

VAN AVM'de kurulacak LEGO® City ve LEGO® Friends temalı oyun alanlarında çocuklar ilgi alanlarına uygun konseptlerdeki oyuncaklarla tatilin tadını çıkaracak. Çocuklar LEGO® City alanında çeşitli LEGO® parçalarıyla şehrin binalarını ve araçlarını tasarlarken, LEGO® Friends alanında ise Friends kızları için ev, bahçe veya sahne tasarlayabilecekler.

 

4 yaş ve üzeri çocukların ücretsiz katılabileceği LEGO® Festivali'nde çocuklar eğlenirken yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirebilecekler.