Vahşi hayat Anatolium’da

29 Ocak 2013 Salı

Anatolium Ankara’da yarıyıl tatili Foto Safari ve Akids Atölyeleri ile renklenecek

vahsi-hayat-anatoliumda

Anatolium Ankara yarıyıl tatilinde çocuklar için sürprizler ve renkli programlar hazırladı. 26 Ocak - 11 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek “Foto Safari” etkinliğinde çocuklar kendilerini bir safariye çıkmış gibi hissedecek ve bu anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirecek.

Fil, su aygırı, timsah, zürafa gibi safari hayvanlarının modellerinin yer aldığı Foto Safari’de çocuklar animatörler eşliğinde fotoğraf çektirip eğlenecekler.

Yarıyıl tatili boyunca hafta sonları Akids Çocuk Kulübü Atölyeleri’nde çocuklar oyuncak, kukla, moda, dekorasyon ve kapla atölyelerinde bir yandan eğlenirken bir yandan da içlerindeki yeteneği ortaya çıkartacaklar. Her cumartesi çocuklara özel tiyatro gösterisi de minik izleyicilerini bekliyor olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri