Uyum`dan Örnek Bir Sosyal Sorumluluk Projesi Daha

12 Kasım 2007 Pazartesi

Uyum, 2006 yılı başında açılışını yaptığı Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu bünyesindeki 36 Yaş Başarılı Çocuk Ödül Kartı ve Mini Market Projesinin devamı niteliğindeki yeni Sosyal Sorumluluk çalışmalarının açılış hazırlıklarını tamamladı.

Bu doğrultuda yapımına büyük destek verdiği 02 Yaş Bebek Bakım Ünitesinin ve aynı kurum içerisinde bulunan 712 Yaş Mini Market Projesinin açılışını 27 Ekim Cumartesi günü saat 13:00 da gerçekleştiriyor. Sosyal Sorumluluk Projesine ait ön bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. I. ADIM Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu 0 2 Yaş Bebek Bakım Ünitesi projesi 02 yaş grubu çocukların tüm bakımlarının karşılanacağı ünitede; 120 bebeğin; 1 doktor, 1 diş hekimi, 8 hemşire, 2 eğitmen, 1 sosyal hizmetler uzmanı, annelerin ve toplam 114 çalışanın katkılarıyla, Çağdaş ve yüksek standartlardaki yeni ünitede bebeklik evrelerini daha sağlıklı koşullarda tamamlayarak yaşama hazırlanmaları (barınma, sağlık, beslenme, eğitim, giyecek vb.) amaçlanıyor. Proje Ekim 2007 tarihinde tamamlanmış, proje planı oluşturulurken amaçlanan hedeflerin her biri uygulama aşamasında hayata geçirilmiş olup, bebeklerimiz 02 yaş bebek ünitesinde fiili olarak yaşamaya başlamıştır. II. ADIM (Faaliyette) Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu 36 Yaş Başarılı Çocuk Ödül Kartı projesi Kurumda yaşayan 36 yaş aralığındaki çocukların; Kuruma gelen ziyaretçilerden beklenti içerisine girmelerini önlemek, Kişilik ve öz güvenlerinin gelişimine destek olmak, Örnek davranışları ve sağladığı akademik/sosyal başarıları sonucu, kazandıkları Başarılı Çocuk Ödül Kartıyla alışveriş yapıp, emeği karşılığı elde etme alışkanlığını kazandırmayı amaçlarken, Geleceğin perakende sektöründe çalışacak yöneticilerinin, kasiyerlerinin, satış temsilcilerinin kazanılmasını, perakende sektörünün geleceğinin yetiştirilmesi amaçlanmıştır. Proje, alınan geribildirimler neticesinde sağlıklı bir şekilde devam etmektedir. III. ADIM Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu 7 12 Yaş Başarılı Çocuk Ödül Kartı projesi Bir önceki projede olduğu gibi bu projede de belirtilen yaş grubunun ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan Uyum Marketin çocuklara hizmet etmesini sağlanıyor. 36 yaş aralığındaki çocuklarda yaratılan alışveriş ve marka bilinci 712 yaş aralığındaki çocuklarımızda farklılıklar göstererek geliştirilmektedir. Uyum olarak, sosyal sorumluluk projelerinin sektöre sağladığı faydanın fark edilip, kendi projeleri ve çok yönlü değer yaratacak tüm projelerin örnek alınarak, sosyal sorumluluk projelerinin sayısının artmasını diliyoruz.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri