Perakende PageSkin

Ünlü spor giyim markası hummel, M1 Konya AVM'de

Ünlü spor giyim markası hummel, M1 Konya AVM'de

Ünlü spor giyim markası hummel, M1 Konya AVM'de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, global bir markayı daha Konyalılarla buluşturdu. Spor ekipmanı, spor ayakkabısı ve moda giyiminin köklü markalarından Hummel, M1Konya AVM’de kapılarını açtı.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, dünyaca ünlü markaları misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, Danimarka merkezli spor giyim markası Hummel’ı marka karmasına ekledi. Sahip olduğu köklü spor mirasını tüm ürünlerindeki tasarımlarda uygulayan ve net çizgileri, cesur detay ve alışılmadık renkler ile birleştirip, rahat ve özgün ürünler ortaya çıkaran Hummel’ın yeni mağazası, M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi

Aradıkları spor ayakkabı, günlük ve training ayakkabı çeşitleri ile eşofman takımı, mont, sweatshirt, çanta gibi giyim ve aksesuar ürünleri için spor markası Hummel’ın Mağazası’na Konya halkını davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.