Ünlü İtalyan makarnası Organickid’le artık Türkiye'de

08 Mart 2016 Salı

Uluslararası ve Türk organik markalarının buluştuğu; bebekler, çocuklar ve anneler için tekstilden kozmetiğe, temizlik ürünlerinden gıdaya kadar birçok doğal ürünü bünyesinde bulunduran Organickid, 90 yıllık makarna üreticisi İtalyan Rustichella'yı Türkiye ile tanıştırıyor

unlu-italyan-makarnasi-organickidle-artik-turkiyede

90 yıllık makarna üreticisi İtalyan Rustichella d’Abruzzo makarnaların Türkiye temsilciliğini yapmaya başlayan Organickid, Michelin yıldızlı İtalyan Şef William Zonfa'nın hazırladığı özel sunumlarla makarnaların tanıtımını gerçekleştirdi. Çocukların sağlıklı bir yaşam sürmesi için yola çıkarak, 0-6 yaş arası bebek ve çocuklar için yüzde 100 organik kıyafetler üreten Organickid, kısa zaman içinde gördüğü ilgiyle sunduğu ürün kategorisine gerçekleştirdiği iş birlikleri ile organik çocuk makarnası ve kozmetik ürünlerini de ekledi.


Geçtiğimiz yıl, İtalyan Rustichella d’Abruzzo tarafından hazırlanan Zerotre’nin çocuklara özel glütensiz, sebzeli ve tam durum buğdayı makarnalarını Türkiye'ye getiren Organickid, gördüğü ilgi üzerine Rustichella d’Abruzzo ile olan işbirliğini genişleterek, ürün kategorisine yetişkinlere yönelik organik makarnayı da ekledi.


Organickid, ilk olarak www.organickid.com.tr adresi üzerinden online satışını gerçekleştirdiği makarnaları artık 20'ye yakın satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunuyor.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri