Unilever temizlik ürünleriyle İhtiyaç Haritası’na destek veriyor

Unilever ev ve çamaşır bakım ürünleri çocuklarını ve evlerini yeni okul dönemine hazırlayan ebeveynlerin işini kolaylaştırmaya devam ediyor, okula tertemiz bir dönüş imkânı sunuyor. Üstelik Cif, Domestos, OMO, Rinso ve Yumoş geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da daha çok çocuğun okul ihtiyaçlarını karşılamak için İhtiyaç Haritası’na destek veriyor

Unilever temizlik ürünleriyle İhtiyaç Haritası’na destek veriyor

Çocukların okul döneminin yorgunluğunu atma, eğlenme ve yazın keyfini çıkarma şansı bulduğu yaz tatili sona erdi. Şimdi sırada yepyeni ve uzun bir öğretim yılı var. Ebeveynlerin önünde ise yeni okul dönemine hazırlık ve okula tertemiz bir dönüş için uzun bir iş listesi… Çocukların büyük keyif aldığı kırtasiye ve giysi alışverişiyle başlayan bu işler arasında belki de en yorucuları olan ev ve giysi temizliği ise Unilever ev ve çamaşır bakım ürünleri sayesinde her zamanki gibi kolaylıkla hallediliyor.

 

İhtiyaç Haritası’na anlamlı destek

Mutfaktan banyoya kadar tüm eve temizlik getiren Cif ve Domestos ile çamaşırlarda mükemmel temizlik ve yumuşaklık sunan OMO, Rinso ve Yumoş, Türkiye’nin yedi bölgesindeki on dört okuldan çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamak için geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da İhtiyaç Haritası’na destek veriyor.

 

Cif’in her zemine özel olarak geliştirilen yeni serisi Cif Jel Zemin Uzmanı, üstün performansıyla fayans, seramik, ahşap, laminant, mermer ve granit yüzeyleri iz ve toz bırakmadan kusursuzca temizliyor; yüzde 100 temizlik ve parlaklık sağlıyor. Ürünler yasemin, beyaz sabun, portakal çiçeği gibi ferahlatıcı kokularıyla ortamı ferahlatırken konsantre formülleri sayesinde su ve ürün tüketiminde de tasarruf sağlıyor. Aktiflerinin yüzde 100’ü doğal kaynaklı Cif Sprey Doğanın Gücü Banyo ise sirke ve karbonattan oluşan içeriği ile kokusunu organik lavanta yağından alıyor, banyolarda doğal ve güçlü bir temizlik deneyimi sunuyor. Sevdiklerinize maksimum hijyen sağlayan yoğun kıvamıyla başta tuvaletler olmak üzere çamaşır suyu kullanımına uygun tüm yüzeylerde mikroplara karşı savaşan Domestos Maksimum Hijyen, fark yaratan formülüyle kireç oluşumunu da 3 kata kadar daha uzun süre engelliyor. Domestos Aktif Mavi Su 5’li Güç Tuvalet Bloğu ise hijyen, kireç önleme, uzun süren temizlik, ferahlık ve beyazlık sağlayan mavi su teknolojisi ile tuvaletlere her sifonda daha uzun süren ferahlık ve yoğun temizlik getiriyor.

 

Etkin leke çıkarma teknolojisi özelliğiyle beyaz ve renkli çamaşırlarda istenilen temizliği sunan OMO Active Sıvı Deterjan, formülündeki parfüm ile çamaşırların ferahlık hissini uzun süre korumasını sağlıyor, ön yıkamasız ve kısa programlarda bile mükemmel sonuç veriyor. Rinso Sıvı Deterjan kokusu ile mükemmel temizlik sunarken Yumoş Extra ise hem giysilerin rengini ve yumuşaklığını daha uzun süre korumasını sağlıyor hem de yabani orkide ve yasemin çiçeklerinin ferahlayıcı kokularını giysilere taşıyor.