Under Armour İzmit’te outlet mağazasını açtı

12 Haziran 2018 Salı

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Under Armour’ın 21’inci mağazası İzmit Outlet Center’a açıldı

under-armour-izmitte-outlet-magazasini-acti

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, mağaza yatırımlarına devam ediyor. 2 yılda açtığı 20 mağaza ile satış ağını hızla genişleten marka, 21’inci mağazasını İzmit’te açtı. İzmit Outlet Center’da 12 Haziran Salı günü açılan mağaza, 380 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor.

 

Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Under Armour, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını artırmayı hedefliyor.

 

Under Armour’ın Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden sürdüğünü belirten Under Armour Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı: “Dünyanın en büyük spor ürünleri markalarından Under Armour olarak son teknoloji kullanarak tasarladığımız rahat ve konforlu ürünleri yeni mağazalarımız aracılığıyla spor tutkunlarıyla buluşturmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. İzmit Outlet Center’da hizmete giren 21’inci mağazamız ile müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri