Umut Kafe’nin yeni durağı Tepe Nautilus

09 Ekim 2018 Salı

Tepe Nautilus, 12 Ekim’de Umut Vakfı iş birliğiyle kanserli çocuklara destek olmak amacıyla “Umut Kafe”yi misafir ediyor

umut-kafenin-yeni-duragi-tepe-nautilus

15 yıldır Anadolu Yakası’nda, İstanbul’un kalbinde ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Tepe Nautilus, 12 Ekim’de kanser tedavisi gören çocukların kalbine dokunmak için kapılarını “Umut Kafe”ye açıyor.

 

KAÇUV tarafından hayata geçirilen Umut Kafe, kanserli çocukların tedavisi için şehir dışından gelen ve ekonomik zorluk yaşayan ailelerin ek gelir elde etmesini sağlıyor. Transit bir araç içerisinde, rotasını İstanbul’daki gönüllü duraklarla çizen Umut Kafe’de annelerin yaptığı el emeği ürünler ile sıcak ve soğuk içecekler servis ediliyor.

 

Sizler de destek olmak için 12 Ekim’de 10.00 ve 22.00 tarihleri arasında Tepe Nautilus’a gelerek Umut Kafe’nin lezzetli ürünlerinden satın alabilir, kahvenizi içerken bir aileye umut olabilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri