Perakende PageSkin

Uluslararası kalitesiyle yerli üretime devam

Dünya genelinde kabul gören BRC standardıyla anne ve bebek sektöründeki üretimini kanıtlayan Wee Baby, yerli sermaye ile yerli üretime hız kesmeden devam ediyor. 2019 yılı itibariyle yeni ürün gruplarını ailelerle buluşturan Wee Baby, uluslararası standartlardaki kalitesini anne ve babalara erişilebilir kılıyor

Uluslararası kalitesiyle yerli üretime devam

Ülkemizde her yıl yaklaşık 1,3 milyon bebek dünyaya geliyor. Teknolojinin gelişmesiyle artık daha bilinçli olan anne ve babalar seçecekleri ürünlerin öncelikle kalitesine, sağlıklı olup olmadığına önem veriyor. Üretiminde önceliği kaliteye veren Wee Baby, Türkiye’de kendi sektöründe üretim kalitesini en üst standartlarda tescilleyen ilk ve tek firma. Wee Baby, uluslararası alanda önemli bir denetim kabul edilen BRC (British Retail Consortium) CP (Consumer Products) Sertifikası’na A grade derecesiyle sahip.

 

Wee Baby Pazarlama Direktörü Cenk Tüter, 2019 yılının ikinci yarısında da uluslararası kaliteyle ürün gruplarını yenilemeye devam ettiklerini belirterek, şunları söyledi: “Aileler ve bebeklerinin ihtiyaçlarını gözlemleyerek, onlardan aldığımız geri dönüşler, sağlık standartları ve yüksek kalite beklentileriyle yeni ürün gruplarımızı oluşturuyoruz. Dünya çapında önemli bir denetim kabul edilen BRC CP Sertifikası ile kanıtladığımız kalite ve hijyenimizle yeni ürün gruplarımızı ailelerle buluşturuyoruz. Hedeflediğimiz diğer çalışmalarımız ise yılsonuna kadar sürecek.”

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin