Üçler’in 40’ı çıktı

21 Kasım 2014 Cuma

1974 yılında ilk mağazasını Feriköy’de açarak perakende sektörüne merhaba diyen Üçler Market, geçtiğimiz gün verdiği yemekle 40’ıncı yılını kutladı

uclerin-40i-cikti

Onur KAYA

Temposundan hiçbir zaman hiç bir şey kaybetmeyen perakende sektörüne 40 yıldır aralıksız hizmet veren Üçler, 40’ıncı yılını sevenleri ve çalışanlarının katıldığı yemekle kutladı. Market yöneticilerinin, çalışanlarının ve birçok tedarikçinin katıldığı organizasyon, Şişli Grand Cevahir Otel’de gerçekleşti. Coşkun Sabah’ın sahne aldığı gecede katılımcılar söylenen şarkılara eşlik etti.

Ayrıca perakende sektörünün önemli tedarikçilerinden ve Üçler'in daimi dostu Üçge, düzenlenen gecede Üçler'i yalnız bırakmadı ve Üçler Market Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Parlak'a özel bir hediye verdi. Üçge adına sahneye çıkan Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer, başarı dilekleriyle birlikte hediyeyi Cemal Parlak'a takdim etti.

Çalışanlarıyla, müşterileriyle, tedarikçileriyle ve kamuoyuyla dürüst, şeffaf iletişimini ve itibarını koruyup, güçlendirmeyi misyon edinen Üçler,  40’ıncı yıl yemeği için nice 40’ıncı yıllara mottosunu belirledi. Üçler Market Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Parlak gecede yaptığı konuşmadaysa şunları söyledi; “40 yıldır bizimle birlikte olan ve bugünlere gelmemizde emeği olan sizleri bugün burada ağırlamaktan çok memnunuz. Bu başarıda pay sahibi olan tüm çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize teşekkür ediyoruz. Bu bir ekip eşidir. Hep birlikte daha nice 40 yıllara diyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri