Üçler Suadiye mağazasıyla “Anadolu”da büyüyor

09 Şubat 2018 Cuma

Perakende sektörünün önemli temsilcileri arasına yer alan Üçler Market, satın aldığı 3 marketin yanı sıra, bugün (9 Şubat) Suadiye mağazasını hizmete açtı. Açılış ziyaretinde bulunduğumuz markette Üçler Market Genel Müdürü Hüseyin Yılmaz’la hem yeni yatırımı konuştuk hem de Anadolu Yakası’yla ilgili hedeflerini

ucler-suadiye-magazasiyla-anadoluda-buyuyor

Röportaj: Onur Kaya


Üçler’in Anadolu Yakası yatırımları devam edecek, bu konuda nasıl bir yol izleyecek Üçler?

Üçler, burada devraldığımız 3 mağazanın yanı sıra bugün açtığımız Suadiye mağazasıyla toplamda 14’üncü mağazaya ulaştı. Yatırım hedefleri konusunda da Üçler, Anadolu ve Avrupa Yakası’yla birlikte hareket ederek büyümesine devam edecek. Bize uygun olduğunu düşündüğümüz lokasyonlarda da mağaza açılışlarımızı sürdüreceğiz.

 

Yatırım için araştırma süreçleri devam ediyor

Peki, Anadolu Yakası’na nasıl bakıyorsunuz? Potansiyel nasıl?

Şöyle söyleyeyim, son aldığımız 3 mağaza bizim müşterimizin portföyüne çok uygun noktalar. Anadolu Yakası’ndaki mağazalarımızın hepsi zaten çok güzel lokasyonlarda. Önümüzdeki süreçlerde birkaç projemiz daha var, şu an netleşmiş bir durum olmadığı için söyleyemeyeceğim ancak araştırmalarımız devam ediyor diyebilirim.

 

Dar metrekare ÜÇGE desteğiyle daha efektif hale geldi

Metrekare olarak biraz küçük bir mağaza gördüğümüz kadarıyla. Bu metrekareyi verimli kullanmak adına dizayn çalışmalarını nasıl yürüttünüz?

Bu anlamda beraber çalıştığımız ÜÇGE firmasının desteğiyle metrekareyi oldukça verimli kullandık. Onlara da çok teşekkür ediyorum buradan. Onların kullanmış olduğu bir raf sistemi var, Saturn diye, yeni olan bu sistemi kullandık mağazamızın içerisinde. Gayette başarılı ve güzel sonuç aldık bu kullanım sebebiyle. Bu tür dar metrekarelerde özellikle köşe kullanımları çok önemli oluyor, bahsettiğimiz raf sistemiyle de köşeleri daha düzgün bir şekilde kullandık. Metrekareyi olabildiğince daha verimli hale getirdik ve daha fazla ürün gösterebileceğimiz alanlar yarattık.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri