Üçler Market’ten tüm kamuoyuna

07 Ocak 2016 Perşembe

İstanbul’da 11 şubesiyle hizmet veren Üçler Market, 2 yıl önce yaşanmış olan ancak bugünlerde yeniden gündeme gelen yanlış anlaşılma konusuna yönelik açıklama yayınladı

ucler-marketten-tum-kamuoyuna

Üçler Market, 20 Ocak – 1 Şubat 2014 tarihinde yayınladığı indirim kataloğunda “Atatürk Orman Çiftliği”nin ürünü olan pastörize keçi sütünü tanıtım afişinde baskı hatasından kaynaklanan bir hatayla yayınlamıştı. Konuyla ilgili olarak olaya anında müdahale eden ve açıklama yayınlayan market, konunun bugünlerde yeniden gündeme gelmesiyle ilgili olarak tüketicilerine yeni bir açıklama daha yaptı.


Konu ile ilgili sorumluluğu tamamen üzerine alan Üçler Market, yanlış afişleri anında toplatıp, hizmet aldığı firmayı ikaz ettiğini ve kamuoyuna şeffaf bir açıklama yaptığını duyurdu. Açıklama şu şekilde:


“Değerli Müşterilerimiz;
Süper marketlerimizde dağıtılan 20 Ocak – 01 Şubat 2014 tarihli indirim kataloğumuzda “Atatürk Orman Çiftliği”nin ürünü olan pastörize keçi sütü ürününün tanıtım afişi, tamamen baskı hatası nedeni ile katalogda hatalı olarak basılmıştır.


Sehven yapılan baskı hatası sonucunda,
Ulu Önderimiz Atatürk’ün adının bu şekil bir yanlış anlaşılmaya konu olmasından dolayı, Atatürk ilkelerini kendisine düstur edinmiş ve bunu her fırsatta dile getiren bir firma olarak sizlerden özür dileriz.


Kırk yılı aşkın süredir devam eden ticari yaşamımız boyunca Atatürk ilkelerini benimseyen, bunu her fırsatta ve platformda dile getirmekten çekinmeyen firmamızın, istenmeden yaşanan bu olaydan dolayı üzüntü içinde olduğunu bilmenizi isteriz.

 

Saygılarımızla.”

 

 
Market yönetimi, konuyla ilgili olarak tüketicilerine şu mesajı iletti: "Tekrar hassasiyetiniz için teşekkür eder, yanlış bir anlaşılmaya sebebiyet verdiğimiz için tüm samimiyetimizle özür dileriz." 

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri