Üçler Market 45’inci yılını 1 Mayıs’la birlikte kutladı

Üçler Market, sektördeki 45’inci yılını, çalışma arkadaşları ile birlikte, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde, Dedeman Otel'de gerçekleştirilen özel bir gece ile kutladı

Üçler Market 45’inci yılını 1 Mayıs’la birlikte kutladı

Kadrosuyla, ürün ve hizmet kalitesiyle, 1974 yılından bu güne; sevilen beğenilen ve güven duyulan bir marka olarak müşterilerine “komşuları kadar yakın” olan Üçler Süpermarket, bu sene sektördeki 45’inci yılını kutluyor. Her sene çalışanları ile birlikte düzenli olarak gerçekleştirdikleri motivasyon gecelerini 2 senedir 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde gerçekleştiren Üçler, bu sene aynı zamanda 45’inci yılını da kutlayarak çifte kutlama yaptı. Üçler bu özel günde mağazalarını saat 17.00’de kapatarak, tüm çalışanları için yemek, eğitim, başarı ödülleri ve eğlencenin bir arada olduğu bir organizasyona imza attı.

 

Dedeman Otel’de gerçekleştirilen etkinliğin ilk bölümünde, Kişisel Marka-Stil ve İmaj Uzmanı Sn. Rüzgar Mira Okan’ın moderatörlüğünde, Üçler Yönetim Kurulu üyeleri Cemal Parlak ve Kemal Parlak tarafından Üçler’in 45 yıllık hikayesine değinilerek, çalışanlara tavsiyelerde bulunuldu.

 

Organizasyon süresince Üçler ile birlikte olan; Sn. Rüzgar Mira Okan “kişiliğiniz kartvizitinizdir” temalı kişisel gelişim sunumu ile çalışanlarda farkındalık yarattı.

 

Programın ilerleyen saatlerinde; Üçler müşterilerinin ve çalışanlarının görüşlerinin yer aldığı videolar izlendi. Yıl boyunca farklı kategorilerde başarılı performans gösteren çalışanlara sertifikaları verilirken, Üçler’de 10’uncu ve 20’nci yılını doldurmuş çalışanlara da teşekkür plaketleri takdim edildi.

 

Organizasyon, 45'inci yıla özel hazırlanan pasta kesimi ve eğlence ile son buldu.