Üçler çalışanlarının eğitimleri sürüyor

02 Mart 2015 Pazartesi

Üçler Market, çalışanlarına verdiği kişisel eğitim programlarına, fabrika gezileriyle devam ediyor

ucler-calisanlarinin-egitimleri-suruyor

Üçler Market, ekibi için hazırlamış olduğu kişisel gelişim ve mesleki eğitimler kapsamında, hizmet reyonları çalışanları ve Mağaza Yöneticileri ile çeşitli firmaların fabrika gezilerine, kaldığı yerden devam ediyor.

Bugüne kadar birçok firma ve fabrika ziyaret etme şansı yakalayan Üçler ekibi, geçtiğimiz gün Bursa’daki Eker Süt ürünleri fabrikasını ziyaret etti. Günübirlik yapılan gezide süt ve süt ürünleri tesisini gezerek; yoğurt, peynir, ayranın üretim, dolum, paketleme ve saklama koşullarının nasıl yapıldığını birebir görme şansına erişerek hem ürünler hakkında, hem de firma hakkında daha detaylı bilgiye sahip oldu.

Süt ürünleri haricinde sütlü tatlı üretimi de yapan Eker’in üretiminden yeni çıkan taze supanglesini de tatmayı ihmal etmeyen Üçler ekibi, gezi sonrası aldığı eğitimle endüstriyel süt ve yoğurt hakkında doğru bilinen yanlışlar hakkında bilgilerini tazeledi.

Ürünlerle ilgili merak edilen tüm sorulara cevap bulan Üçler ekibi, ürünlerin hazırlık aşamasında da birebir bulunarak, farklı bir deneyim yaşamış oldular. Üçler, önümüzdeki günlerde fabrika gezilerine kaldığı yerden devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri