Üçler Çalışanları Çanakkale’deydi

16 Mart 2016 Çarşamba

Üçler Market, mesleki faaliyetler ve kültürel gezi kapsamında yapmış olduğu 2 günlük Çanakkale gezisiyle çalışanlarından tam puan aldı

ucler-calisanlari-canakkaledeydi

Üçler Market IK Departmanı, çalışanlarının iç ve iş motivasyonunu arttırmak amacıyla, 18 Mart Çanakkale Zaferi öncesinde organize ettiği, Çanakkale gezisiyle hem mesleki faaliyetler alanında hem de kaynaşma ve kültürel gezi anlamında verimli bir program gerçekleştirdi.


Daha önce de birçok büyük firmanın fabrikalarını ziyaret etme şansı yakalayan Üçler çalışanları, bu kez ilk defa bir Peynir mandırası gezerek, çok farklı bir deneyim yaşamış oldu. Ezine’de bulunan HO444 Peynir firmasının mandırasını ziyaret eden Üçler ekibi, peynirin birebir yapım aşamasında bulunarak, peynirin, mayalanmasından, kırılmasına, kalıplar halinde kesilmesinden, tenekelere dizilmesine kadar tüm süreçleri görme imkânı buldu. Ziyaret sırasında, Üçler Market Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Parlak’ın mandıraya gelip, engin bilgi ve deneyimlerini uygulamalı olarak anlatması da ekibe güzel bir motivasyon ve sürpriz oldu.


Çanakkale turunda ikinci gün büyük destanın yazıldığı yerlere giden Üçler ekibi, sırasıyla Alçıtepe Köyü, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi, Eceabat Şehitlik Abidesi, Kilitbahir Kalesi,Kocadere Hastane Şehitliği, Mecidiye Tabyası Şehitliği, Seyid Onbaşı Heykeli ve Tabyalar, Şahindere Şehitliği gibi tarihin dönüm noktasına şahitlik eden mekanları ziyaret etti. Manevi duyguların hat safhaya çıktığı Çanakkale gezisinde, çalışanlar duygu dolu anlar yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri