Üçler, 13’üncü Perakende Günleri’ndeydi

25 Kasım 2013 Pazartesi

Üçler Market, Perakende sektörünün önemli buluşması olan Perakende Günleri’nde, soğuk meze ve sandviçleriyle katılımcılardan yoğun ilgi gördü

ucler-13uncu-perakende-gunlerindeydi

Üçler Market, Soysal tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen, perakende sektörünün geleceğine yön veren, konu ve konuklarıyla sektörün önemli buluşması olan Perakende Günleri’ne katıldı.

Üçler, etkinliğin her iki gününde de katılımcılara kendi üretimi olan soğuk meze ve sandviçlerinden tattırdı. Üçler Market standına, katılımcıların ilgilisi yoğun oldu.

İstanbul Avrupa yakasında 8,  Anadolu yakasında 2 mağazasıyla toplam 10 noktada hizmet veren Üçler Süpermarket, kendi üretimi olan soğuk meze imalatıyla da müşterilerinin damak tadına hitap ediyor. Üçler, genel merkezinde, kendi aşçıları tarafından, hijyenik koşullarda, günlük ve özel tariflerle hazırladığı 35 çeşit soğuk meze ve sandviçleri müşterilerinin beğenisine sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri