Üçge’nin gurur gecesi

04 Ekim 2013 Cuma

BTSO-250 ve İSO-500 Araştırmasında listeye girmeyi başaran Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) firmaları, düzenlenen törenle ödüllendirildi

ucgenin-gurur-gecesi

BOSB’da faaliyet gösteren ve 2012 verileri doğrultusunda, firmalarıyla Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın Bursa'daki 250 Büyük Firma Araştırmasıyla İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) 500 Büyük Firma Araştırması'na girmeyi başaran sanayici ve iş adamları ödüllendirildi.

BOSB ve BOSİAD'ın düzenlediği gece, sanayici ve iş adamlarını bir araya getirdi. Gecede Üçge’de ödül aldı. Ödülü Üçge adına İcra Kurulu Üyesi ve İdari ve Mali İşler Yönetmeni Seçkin Yüksel aldı. Yüksel’e ödülü BOSB ve BOSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bayrak takdim etti.

Ayrıca Bursa'nın 250 Büyük Firma Araştırmasında listeye giren firmaların temsilcileri, BOSB, BOSİAD ve BTSO yetkililerininden ödüllerini aldılar.
 
Meşelipark Sosyal Tesisleri'ndeki Siesta Cafe'de düzenlenen törende, araştırmalara dâhil olan 52 firmanın temsilcileri törende bir araya geldi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri