ÜÇGE’nin de sponsor olduğu Kal – Der ödülleri sahiplerini buldu

18 Ekim 2017 Çarşamba

Sponsorları arasında Türkiye’nin en önemli perakende tedarikçisi ÜÇGE’nin de olduğu “Kalder Kalite Çemberi ve Kaizen Ödülleri” sahiplerini buldu

ucgenin-de-sponsor-oldugu-kal-–-der-odulleri-sahiplerini-buldu

Türkiye Kalite Derneği (Kal- Der) Ankara şubesinin ev sahipliğinde düzenlenen 20'nci Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı 11 Ekim’de Ankara Sanayi Odası’nın (ASO) işbirliğiyle ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Organizasyonda uzun yıllardır sponsor olarak yer alan ÜÇGE’ yi Üretim Grup Sorumlusu Taner Güler, Üretim Grup Sorumlusu Hakkı Koçlu, Metal Metot Yöneticisi Fatih Katip, Müşteri Temsilcisi Soner Akın, ÜÇGE DRS İç Ticaret Yönetmeni Mehmet Dilsizoğlu temsil ettiler. 


Kal - Der Ankara Şubesi tarafından bu yıl 10’uncu kez verilmekte olan Kalite Çemberi ve Kaizen ödülleri de organizasyon kapsamında sahiplerini buldu. Kurumlarda ekip çalışmalarının yaygınlaşması ve iyi uygulama örneklerinin paylaşılarak birbirinden öğrenme fırsatı yaratılması amacıyla Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı düzenlenmekte, Kalite Çemberleri ve Kaizen konusunda ödül verilmektedir. 

 

2008 yılından itibaren verilen Kalite Çemberi Ödülü’nü Kordsa’dan iki ekip almaya hak kazandı. Bu yıl altıncı kez verilen Kaizen Ödülleri ise, Gamak Makine, Hema Endüstri, Progıda ve Yünsa ekiplerine gitti.
Bu yıl ilk defa saha çalışanları tarafından yapılan sunumlar, sunum tekniği ve ekip katılımı açısından değerlendirilip ödüllendirildi. Ödülün sahibi Denizli İl Sağlık Müdürlüğü Deniz Yıldız Kaizen Ekibi oldu.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri