Üçge'den En Sağlıklı İşbirliği

28 Ocak 2009 Çarşamba

Türkiyenin raf ekipmanları markası Üçge, Bursanın en önemli sağlık kurumlarından biri olan Medikal Park ile özel bir kampanyada buluştu.

ucgeden-en-saglikli-isbirligi
Üçge çalışanları bu kampanya çerçevesinde Medikal Parktaki muayenelerde fark ücreti ödemezken, tahlil, röntgen, emar, EKG vs gibi testlere de ayrıca bir ücret ödemeyecek. 30-31 Ocak tarihlerinde hastaneye gelen Üçge çalışanları ve yakınları diş, psikiyatri ve diyetisyen dışındaki tüm bölümlerde fark ücreti ödemeden yararlanabilecek. İlk aşamada 20 Üçgeli ve yakınlarının yaralandığı sağlık taramasından toplam 600 çalışan yararlanabilecek. Sömestri tatili nedeniyle özellikle çocuklarını bu fırsattan yararlandırmaya özen gösteren Üçge çalışanları iki özel kurumun dayanışmasını sevinçle karşıladı. Üçge AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Hayri Tuncer ve kampanyanın Medikal Park Kurumsal Pazarlama Müdürü Hakan Özkan Üçgede bir araya gelerek aktivite kararı aldı. Görüşme finalinde Hakan Özkanın takdim ettiği teşekkür plâketini alan Tuncer, Medikal Park ile başlattığımız dayanışma faaliyetleri ileriki süreçte de devam edecek dedi.


Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri