Üçge, geleceğin mühendislerini ağırladı

30 Aralık 2015 Çarşamba

Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu, bu yıl Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) özel sponsorluğunda 11’incisini gerçekleştirdiği ve 24-27 Aralık günlerinde düzenlenen Endüstri Mühendisliği ve Sanayi Zirvesi’nde (EMSAZ), Türkiye’nin dört bir yanındaki geleceğin endüstri mühendislerini sanayi ile buluşturdu

ucge-gelecegin-muhendislerini-agirladi

Zirve programı kapsamında EMSAZ Topluluğu, Üçge Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) ana fabrikasında düzenlenen teknik gezi ile perakende sektörü hakkında bilgi aldı, mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanındaki en ileri teknolojiyi yakından inceledi.


Endüstri Mühendisliği ve Sanayi Zirvesi başta Endüstri Mühendisliği öğrencileri olmak üzere tüm üniversite öğrencilerini farklı sektörlerden katılım gösterecek iş çevresi ile bir araya getirecek. Zirve kapsamında düzenlenecek seminer, eğitim, teknik gezi ve workshoplarla öğrencilerin akademik açıdan bilgilenmeleri, iş çevresiyle olan bağlantılarını güçlendirmeleri, sosyal ve kültürel yönden kaynaşmaları  hedefleniyor.


Zirve, 24 Aralık’ta BTSO’da düzenlenen açılış kokteyli ile başladı. 25 Aralık’ta ise mağaza ekipmanları ve raf sistemleri firması Üçge, motor ekipmanları üreten Bosch, otomotiv yan parça üreticisi Feka Otomotiv, sac şekillendirme ve kalıpçılık alanında faaliyet gösteren Beyçelik,  otomotiv yan sanayi üretimi yapan Ermetal Şirketler Grubu’na teknik gezi düzenlendi.


Etkinlik kapsamında, Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde düzenlenen organizasyonda bu sene “Zirve” ana temasıyla panel, eğitim ve workshoplar gerçekleştirildi. Özel sponsorluğunu BTSO’nun üstlendiği zirveye Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bemar Kariyer Okulu, Eleman.net, Ermetal, Kariyer.net, Makine Mühendisleri Odası, Nuh’un Ankara Makarnası, Stajım.net ve Üçge firmaları da destek verdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri