Üçge EuroShop için hazır

20 Ocak 2014 Pazartesi

Perakende sektörünün en kapsamlı fuarlarından biri olan EuroShop için geri sayım başladı. Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ve uluslararası perakende sektörünün en önemli fuarlarından biri olan EuroShop’a katılan ilk Türk firması olma unvanını taşıyan Üçge, EuroShop 2014’te, 16-20 Şubat günleri arasında, hem mağaza ekipmanları sektörünün hem de Türkiye’nin bayrağını bir kez daha dalgalandırmaya hazırlanıyor

ucge-euroshop-icin-hazir

1993 yılında EuroShop’a katılarak liderlik eden ilk ve tek Türk firması olan Üçge, 1993 yılından bu yana EuroShop fuarlarında yerini alıyor. EuroShop’a ilişkin değerlendirmede bulunan Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer: “EuroShop, perakende sektörünün en önemli ve en kapsamlı uluslararası fuarlarından biri. Kuruluşumuzdan bu yana sektörün liderlik eden çözüm ortağı olduk. 1993 yılında EuroShop’a katıldığımızda tek Türk firmasıydık. Bu yıl uluslararası ticaret kenti olan Düsseldorf’ta 66 Türk firması bayrağımızı dalgalandıracak. Bu durum, ülke olarak perakendede geldiğimiz nokta açısından gurur verici” diye konuştu.

Sektördeki tüm yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin sunulduğu EuroShop Fuarı’nda Türk firmalarının göstereceği performansın uluslararası alanda marka değeri oluşturma ve ihracat hacmimizi artırma adına çok önemli olduğunu vurgulayan Tuncer: “Üçge olarak gelişen teknolojimiz, yeniliklerimiz, artan üretim kapasitemiz ve tüm enerjimizle 16-20 Şubat tarihleri arasında sektöre öncülük etmek için EuroShop’tayız” dedi.

Şölen gibi 5 gün
EuroShop 2014’ten beklentilerini ve hazırlıklarını anlatan Üçge Pazar Geliştirme Yönetmeni Cenk Esidinç ise: “Bizim için adeta şölen gibi geçecek beş gün boyunca paylaşacak, gelişecek ve daha önce yaptığımız gibi yeni çözüm ortakları ve pazarları keşfedeceğiz. Fuarda bizi ziyaret etmek isteyen uluslararası firma yetkilileri ile görüşme takvimimizi oluşturuyoruz. 400 metrekarelik standımızda, Hol 13, B 65’te ziyaretçilerimiz bekleyeceğiz” diye konuştu.

Üçge AŞ Messe – Düsseldorf işbirliği
Üçge’nin geçtiğimiz yıl 2’ncisini düzenlediği uluslararası karikatür yarışması sergisi, Düsseldorf’ta dünya perakendecileriyle buluşacak. “Alışveriş Hayattır” temasıyla düzenlenen ve 52 ülkeden 289 karikatüristin 707 eserle katıldığı yarışmada dereceye giren eserler, Üçge AŞ - Messe Düsseldorf işbirliğiyle, EuroShop 2014 boyunca fuar alanını renklendirecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri