Üçge, Ekonomi Bakanlığı heyetini BOSAB fabrikasında ağırladı

Üçge, T.C Ekonomi Bakanlığı heyetini BOSAB fabrikasında ağırladı

Üçge, Ekonomi Bakanlığı heyetini BOSAB fabrikasında ağırladı

Üçge, Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mehmet Yurdal Şahin başkanlığındaki Ekonomi Bakanlığı heyetini BOSAB fabrikasında ağırladı.

 

Ziyaretle ilgili açıklama yapan ÜÇGE Genel Yönetmeni Esra Güven: “Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında Türkiye’de lideriz ve Avrupa’nın ilk 5 firması arasındayız. Üçge’nin yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da marka algısı çok yüksek. Üretimimizin yüzde 50’sini ihraç ediyoruz. İhracat yaptığımız ülke sayısı 90’ı aştı. Yüzde 100 yerli üretim yapan bir firma olarak uluslararası pazarlardaki marka gücümüzü daha da artırmak ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlayabilmek için inovasyon ve teknoloji ağırlıklı çalışmalarımızı sürekli güncelliyoruz. Bu kapsamda Ekonomi Bakanlığı’nın ihracatçı firmalara uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmaya yönelik uygulanmakta olan ve yenilenen destek ve teşvikleri hakkında bilgi almak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Ekonomi Bakanlığı Heyeti’ni Üçge yönetim kadrosu ile BOSAB fabrikamızda ağırladık. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz toplantı son derece verimli geçti. Ekonomi Bakanlığı Heyeti’ne ziyaretleri sebebiyle Üçge olarak çok teşekkür ederiz” dedi.

 

ÜÇGE yönetim kadrosu ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ve oldukça verimli geçen ziyaret programı ÜÇGE üretim tesisleri ve son teknoloji mağaza ekipmanlarının yer aldığı showroom gezisi ile noktalandı.