TV8 ekranlarında Banu Noyan fırtınası esecek

19 Kasım 2019 Salı

Organizatör ve koreograf Banu Noyan “Doya Doya Moda” ile ekranlara geliyor

tv8-ekranlarinda-banu-noyan-firtinasi-esecek

Meslek hayatında 25 yılı geride bırakan organizatör ve koreograf Banu Noyan, hafta için her gün TV8'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

 

Meslek hayatı boyunca 12 yıl yaptığı 'Büyük Beden Mankenler Yarışması'nı ekrana taşıyan Banu Noyan, 'Doya Doya Moda' isimli programla 25 Kasım'da ilk kez izleyici karşısına çıkacak. 

Büyük beden yarışmacıların kendilerine uygun giyinmelerine ve tarzlarını bulmalarına yardımcı olacak programda Banu Noyan'a, stylist Kemal Doğulu, modacı Gülşah Saraçoğlu ve usta isim Uğurkan Erez eşlik edecek. 

Amaçlarının kadınları zayıflatmak olmadığını söyleyen Banu Noyan, "Bedenleriyle barışık, özgür ve özgüvenli kadınlar istiyorum.

 

Hangi bedende olursanız olun, bu sizin özgüveninizi eksiltmesin. Programa katılanları zayıflatmaya ya da estetik ameliyat olmalarını sağlamaya çalışmayacağız. Aksine, oldukları ölçünün en iyisi olmalarını sağlayacağız. Programa beklediğimizden daha büyük bir ilgi oldu. Seçim yapmakta zorlandık. İzleyicinin de seveceğine inanıyorum" diye konuştu. 

'Doya Doya Moda' 25 Kasım'da ilk bölümüyle TV8 ekranlarında başlıyor. 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri