Türkiye'nin erkek giyim markası yine bir ilk'i gerçekleştiriyor

02 Ekim 2019 Çarşamba

Perakendede yeniliklere öncülük eden Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı,bu kez de yeni nesil buluşma serisi“Kiğılı Talks” ile sahnede. Akademisyenlerden girişimcilere, fikir önderlerinden trendleri oluşturanlara, iş dünyasına yön verenlerden oyunu değiştirenlere birçok önemli isim, Ekim ayından itibaren Zorlu PSM’de Kiğılı Talks’ta bir araya geliyor.Yeni nesil ekosisteminde hedef kitleyi bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik, insanların hayatlarına dokunarak değer katmayı, hikayelerle ilham vermeyi ve merak edilen sorulara cevap bulmayı hedefliyor

turkiyenin-erkek-giyim-markasi-yine-bir-ilki-gerceklestiriyor

‘Kiğılı Talks’ Ekim ayında Zorlu PSM’de başlıyor.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, kendi sektöründe yine bir “ilk”i gerçekleştiriyor. Erkek modası denildiğinde akla gelen ilk giyim markalarından Kiğılı,Pazarlamasyon işbirliği ile  profesyoneller başta olmak üzere, ekonomi, moda, yaşam, sanat, teknoloji ve dijital dönüşümü yakından takip etmek isteyen herkesi “Kiğılı Talks” etkinlik serisinde bir araya getiriyor. 

İlki Ekim ayında, “Fikirleriyle heyecan yaratanlar” mottosuylastart alacak Kiğılı Talks kapsamında, yaptıkları, fikirleri ve deneyimleri ile sektörde fark yaratanlar sahnede olacak. Profesyonellerin ilham verici hikayelerinden oluşan oturumlarla başlayacak olanzirvelerin her biri, Türkiye’nin gündemine yerleşecek. Ekosistemdeki insanları bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik,profesyonellerinentelektüel derinliğini artırarak, onlara ilham vermeyi ve hayatlarına dokunmayı hedefliyor.

 

Sektörünün duayenleri yer alacak  

Yeni nesil buluşma serisi ‘Kiğılı Talks’ta, içerisinde medyadan, pazarlamaya, teknolojiden, perakende sektörüne kadar uzanan profesyonellerin bulunduğu konuşmacılar yer alacak.

İlki 15 Ekim saat 19:00’da Zorlu PSM Sky Lounge’te düzenlenecek buluşmada,Trend Avcısı M.Serdal Kuzuloğlu ve FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula‘New Gen PublishersDay’ deprofesyonellerle bir araya gelecek. 2020 Nisan ayına kadar her ay farklı bir konu başlığıile gerçekleştirilecek etkinlikler ücretsiz olarak düzenlenecek. 
Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri