Türkiye'nin erkek giyim markası yine bir ilk'i gerçekleştiriyor

Türkiye'nin erkek giyim markası yine bir ilk'i gerçekleştiriyor

‘Kiğılı Talks’ Ekim ayında Zorlu PSM’de başlıyor.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, kendi sektöründe yine bir “ilk”i gerçekleştiriyor. Erkek modası denildiğinde akla gelen ilk giyim markalarından Kiğılı,Pazarlamasyon işbirliği ile  profesyoneller başta olmak üzere, ekonomi, moda, yaşam, sanat, teknoloji ve dijital dönüşümü yakından takip etmek isteyen herkesi “Kiğılı Talks” etkinlik serisinde bir araya getiriyor. 

İlki Ekim ayında, “Fikirleriyle heyecan yaratanlar” mottosuylastart alacak Kiğılı Talks kapsamında, yaptıkları, fikirleri ve deneyimleri ile sektörde fark yaratanlar sahnede olacak. Profesyonellerin ilham verici hikayelerinden oluşan oturumlarla başlayacak olanzirvelerin her biri, Türkiye’nin gündemine yerleşecek. Ekosistemdeki insanları bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik,profesyonellerinentelektüel derinliğini artırarak, onlara ilham vermeyi ve hayatlarına dokunmayı hedefliyor.

 

Sektörünün duayenleri yer alacak  

Yeni nesil buluşma serisi ‘Kiğılı Talks’ta, içerisinde medyadan, pazarlamaya, teknolojiden, perakende sektörüne kadar uzanan profesyonellerin bulunduğu konuşmacılar yer alacak.

İlki 15 Ekim saat 19:00’da Zorlu PSM Sky Lounge’te düzenlenecek buluşmada,Trend Avcısı M.Serdal Kuzuloğlu ve FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula‘New Gen PublishersDay’ deprofesyonellerle bir araya gelecek. 2020 Nisan ayına kadar her ay farklı bir konu başlığıile gerçekleştirilecek etkinlikler ücretsiz olarak düzenlenecek.