Türkiye'nin en kapsamlı gıda ve içecek fuarı başladı

25 Şubat 2015 Çarşamba

22’nci Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı ve eş zamanlı olarak Anfaş Bevex 4’üncü Uluslararası İçecek İhtisas Fuarı, kapılarını ziyaretçilerine açtı

turkiyenin-en-kapsamli-gida-ve-icecek-fuari-basladi

Açılışı Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, Antalya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Bahar, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evren ve Antalya Vali Yardımcısı Bayram Ali Köse tarafından protokolün ve basının yoğun katılımıyla açıldı.

4 gün açık kalacak Anfaş Food Product ve Bevex fuarlarını Türkiye genelinden ve KKTC, İran Almanya, Japonya, Malezya, Moldova, Balkan Ülkeleri, Suudi Arabistan, Irak, Pakistan, Rusya, İtalya, Hollanda, Azerbaycan, Dubai başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinden yiyecek ve içecek sektörü profesyonelleri ziyaret edecek.

Anfaş Food Product ve Bevex Fuarları profesyonel ziyaretçiye açık olup, TAPDK mevzuatına tamamen uymakta. Fuarlar, 18 yaş altı ziyaretçilerine de kesinlikle kapalı. 45 bin profesyonel ziyaretçi hedefleyen fuarda farklı sektörel etkinlikler de yer alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri