Türkiye’nin en büyük mobil deposunun mimarı ÜÇGE DRS

03 Nisan 2019 Çarşamba

ÜÇGE DRS, yüzde 100 yerli üretimi olan Türkiye’nin en büyük mobil deposunu hayata geçirdi

turkiyenin-en-buyuk-mobil-deposunun-mimari-ucge-drs

Türkiye’nin tek yerli mobil raf üreticisi olan ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri sektöründe bir ilke daha imza attı. Yüzde 100 yerli üretimi olan, Türkiye’nin en büyük mobil deposunu hayata geçirdi.


Konuyla ilgili açıklama yapan ÜÇGE DRS Satış Pazarlama Direktörü Levent Şahin: “Santrifüj pompa sektöründe lider olmuş Standart Pompa firmasının yüksek kapasiteli ve daha az yer kaplayan depo ihtiyacını ‘Mobil Raf’ sistemiyle çözüme ulaştırdık. Türünün en kapsamlı depolarından biri olmasına karşın, sistemin yalnızca bir personelle yönetilmesiyle de çalışmanın ne kadar verimli sonuçlara ulaştırdığını göstermiş olduk.” dedi.
“Sistem, toplam tonaj miktarıyla Türkiye’nin en büyük mobil deposu olma özelliğindedir”

Sistemin toplam tonaj miktarıyla en büyük mobil depo olma özelliğini elinde tuttuğunu belirten Şahin sözlerine şöyle devam etti: “Alanda klasik depo uygulaması yapıldığında maksimum bin 400 palet kapasitesine ulaşılabiliyorken, yenilikçi depo çözümleriyle hizmet veren ÜÇGE DRS Mobipal Mobil depo uygulaması sayesinde depoyu 400 metrekarede 3 bin 300 palet kapasitesine ulaştırmıştır. Dikey stoklamayı ve koridor aralıklarının yalnızca istenilen malzemeye göre açılmasını sağlayan, minimum alanda maksimum depolamaya imkân sunan Mobil Raf Sistem firma için en doğru çözüm olmuştur. Her bir mobil araba ortalama 180 ton ağırlıkta olup sistemde toplam 15 araba vardır.”Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri