Türkiye’nin 1 numaraları belli oldu!

01 Mart 2019 Cuma

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre Research Company tarafından bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilen 1 Numaralı Markalar Araştırması’nın sonuçları, dün akşam (28 Şubat) GrandPera’da düzenlenen ödül töreni ile açıklandı. Perakende markalarının kıyasıya rekabetine sahne olan araştırma sonuçlarına göre 2018’in “En Beğenilen Kadın Marka Yüzü” Burcu Biricik, “En Beğenilen Erkek Marka Yüzü” ise Kıvanç Tatlıtuğ oldu

turkiyenin-1-numaralari-belli-oldu

Perakende dünyasının her yıl heyecanla beklediği ve kazananların halkın verdiği yanıtlarla belirlendiği, Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları Araştırması’nın sonuçları belli oldu. Ana sponsorluğunu Ece Türkiye, mekân sponsorluğunu ise Grand Pera’nın üstlendiği Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları Ödül Töreni’nin kazananları, dün akşam ödüllerine kavuştu.

 

Oyuncu Kadir Çöpdemir’in sunumu ve AYD Başkanı Hulusi Belgü’nün ev sahipliğinde, bu yıl 10’uncu kez düzenlenen 1 Numaralı Markalar Ödül Töreni’ne iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

 

Törende konuşma yapan AYD Başkanı Hulusi Belgü: “Hepinizin bildiği gibi geçtiğimiz yıl, 2018 yılında ekonomik olarak pek çok zorlu süreci geride bıraktık. Kurlardaki ani dalgalanmaların her sektörü etkilediği ağustos ayının ardından bir toparlanma evresine girdik. Türkiye’nin yükselen ivmesini, ekonomik ve jeopolitik anlamda sahip olduğumuz potansiyeli ortaya koyarak tamamladığımız 2018 yılının ardından 2019’a temkinli ama büyük bir umutla başladık… Markalarımızla gelişen AVM’lerimize ek olarak, AVM’lerimizle büyüyen markalarımız da bugün ülkemizin dört bir köşesine ulaşıyor, dünya ülkelerinde mağazalar açıyor, ülkemizin bilinirliğini artırırken ekonomimize de pek çok katma değer sunuyor. Bu sebeple, sektörümüze ve ülkemize kattıkları tüm değerler dolayısıyla, bizim gönlümüzde tüm markalarımız 1 numara…” şeklinde konuştu.

 

Perakende sektörüne ilişkin 15 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu törende, En Beğenilen Kadın Marka Yüzü Özel Ödülü’nü son dönemde yeteneği ile göz dolduran ve Penti’nin reklam kampanyası ile kariyerine bir başarı daha ekleyen Burcu Biricik,  En Beğenilen Erkek Marka Yüzü Özel Ödülü’nü ise Mavi reklamındaki performansıyla Kıvanç Tatlıtuğ aldı.  Anchor Mağaza Özel Ödülü’nün sahibi ise geçtiğimiz yıl da ödülü kucaklayan Teknosa oldu.

 

 

1 Numaralı Markalar – Kazananlar Tam Liste

Kategoriler

Kazanan

Kadın Giyim

Koton

Erkek Giyim

Kiğılı

Günlük Spor Giyim

LC Waikiki

Çocuk Giyim

LC Waikiki

Bebek Ürünleri - Oyuncak

Toyzz Shop

Spor Malzemeleri

Adidas

Ayakkabı - Çanta

Flo

Kişisel Bakım - Kozmetik

Gratis

Ev Tekstili - Dekorasyon

English Home

Teknoloji Perakendeciliği

Teknosa

Teknoloji Üreticisi

Samsung

Aksesuar

Atasay

Self Servis - Restoran

Burger King

Restoran

HD İskender

Kafe

Starbucks

Anchor Mağaza

Teknosa

Kadın Marka Yüzü

Burcu Biricik / PENTİ

Erkek Marka Yüzü

Kıvanç Tatlıtuğ / MAVİ

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri