Türkiye'de bir ilk emojiyi yaz Tazedirekt'e bağlan!

Dünyada büyük ilgi ile karşılanan, internet sitelerine emojili alternatif web adresleriyle erişim sağlayan uygulamayı Türkiye’de ilk kez Tazedirekt hayata geçirdi. Taze ürünlere direkt erişim sağlamak isteyen tüketiciler, Tazedirekt websitesine ulaşmak için adres satırına; üzüm, mandalina, kavun veya süt emojilerinden birini yazarak alışverişlerine daha hızlı ve eğlenceli başlayabilecek

Türkiye'de bir ilk emojiyi yaz Tazedirekt'e bağlan!

Günlük mesaj ve e-postaların olmazsa olmazı haline gelen, duyguların görsel olarak daha kolay ifade edilmesine fırsat veren emojiler ile artık websitelerine doğrudan erişim sağlanabilecek. Başladığı andan itibaren büyük bir merak ve ilgi ile karşılanan, internet sitelerinin adreslerini emojilerle kısaltarak web adreslerine hız ve eğlence katan uygulamanın Türkiye’deki ilk temsilcisi Tazedirekt oldu.

 

Türkiye uygulamayla Tazedirekt ile tanışacak

Duygu ve düşüncelerin tek bir ikon ile ifade edilmesini sağlayan emojiler yıllar içerisinde dünyanın en popüler iletişim dili olmayı başardı. Yeni hayata geçirilen ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle karşılanan emojili alan adları web sitelerine hızlı, eğlenceli, doğrudan ve kolay erişim sağlıyor. Uygulamanın Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Tazedirekt, sevenleriyle bundan sonra emojili alternatif web adresleri üzerinden de buluşacak.

 

Taze ürünlerin, kaynağından tüketiciye doğrudan ulaştıran doğal gıda online alışveriş markası Tazedirekt; üzüm, portakal, süt ve zeytin gibi en fazla talep gören taze ürünlerinin emojileri aracılığıyla sevenleriyle direkt iletişim kuruyor. Kullanıcılar, Tazedirekt’in web sitesine girmek için adres satırına uzun uzun “www.tazedirekt.com” yazmak yerine; mandalina, üzüm, süt veya kavun emojilerinden birini ekleyip “.to” yazarak www.tazedirekt.com sitesine hızlıca ulaşabiliyor.

 

Uygulama nasıl olacak?

Adres satırına www.tazedirekt.com yerine .to (“mandalina emojisi”.to), .to (“üzüm emojisi”.to), .to (“kavun emojisi”.to) veya .to (“süt emojisi”.to) adreslerinden birini yazarak enter’a basan kullanıcılar Tazedirekt websitesine ulaşarak taze ve doğal alışverişin tadını çıkarabilecek.