Türkiye’yi güneşe karşı koruyan marka; Sinoz

Pandeminin gölgesinde, geçtiğimiz senenin yaz ayını tatilsiz geçiren Türkiye bu yaz özlediği tatile çıkmadan önce yaz bavulunun vazgeçilmezi güneş kremini Sinoz’dan aldı.

Türkiye’yi güneşe karşı koruyan marka; Sinoz

Son yıllarda yaptığı büyük yatırımlarla kozmetik alanındaki en başarılı markalardan biri haline gelen Sinoz Kozmetik, Temmuz ayında 1 MİLYON adet güneş kremi satışı yaparak bu alanda kırılması güç bir rekora imza attı.

Leke karşıtı güneş kremi fark yarattı

Sinoz Kozmetik’in AR-GE bölümüne göre bu başarı tesadüf değil. Son 1 ayda elde edilen 1 MİLYON adet güneş kremi satışında Sinoz’un leke karşıtı bir güneş kremi geliştirmiş olmasının büyük etkisi olduğu açıklandı. Sinoz’un Leke karşıtı güneş kremi hem kullanıcıyı güneşin olumsuz etkilerinden koruyor, hem leke oluşumunu engelliyor hem de vücuttaki mevcut lekelerin onarılmasına yardımcı oluyor.

Sinoz sadece satışlardan değil, kullanıcıların “olumlu” geri dönüşlerinden de çok memnun. Formülü geliştirilerek geçtiğimiz yıla göre 4 kat daha fazla satan güneş kremini kullananların hemen hepsi üründen çok memnun olduklarını dile getirdi.

Kadınların cildine değer katan Sinoz, cilt bakım ürünleriyle Türkiye'nin birçok iline kolay sipariş ve hızlı teslimat imkanı sağlıyor.

Sinoz ile “Güzelliğinin Farkına Var”.