Türkiye’nin “ideal çekirdek tarifi” yeni Çitliyo Ailesi’nde!

Türkiye’nin “ideal çekirdek tarifi” yeni Çitliyo Ailesi’nde!

Peyman, Türkiye’de çok sevilen ve çok tüketilen ayçekirdeğini Türk halkının ideal tarifine dönüştürdü. Tüketicilerin mükemmel ayçekirdeği tanımını yeni Çitliyo Ailesi’nde hayata geçiren Peyman, kesintisiz yeme deneyimi vaat eden ayçekirdeğini, glütensiz ve deniz tuzu ile çifte kavrulmuş olarak, özel zipper’lı ambalajlarda çekirdek severlere armağan ediyor.

Peyman, yeni bir çekirdek hareketi başlatarak, Türkiye’nin en çok tükettiği kuruyemiş olan ayçekirdeğini inovatif bir lezzete dönüştürdü. Ülkemizin kendine has çekirdek kültürüne Yeni Çitliyo’lar ile yenilikçi bir katkı sunmak istediklerini söyleyen Peyman CEO’su Kaan Baral, çekirdek severlerin istek ve beklentilerini Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla mükemmel ayçekirdeğine dönüştürdüklerini belirtti.

Glütensiz olarak üretilen Çitliyo Kara Şimşek ve Çitliyo beyaz çekirdek; sağlıklı beslenme anlayışına uygun olarak, undan arındırıldı ve deniz tuzu ile iki kere kavruldu. Doğal ve katkısız ayçekirdeğini, ilk kez zipper’lı ambalajlarda tüketicisiyle buluşturan Peyman, her zaman taze kalan, lezzetli bir ayçekirdeği çitleme deneyimi sunuyor.

 

Kara Şimşek her evin vazgeçilmezi oldu

Türkiye’nin çok sevdiği Kara Şimşek, yeni Çitliyo ailesinin en gözde lezzeti olarak ilk sıralara yerleşti. Sağlıklı, güvenilir ve ambalajlı ürüne olan yönelimin artmasıyla evde kaldığımız dönemlerde, özellikle Çitliyo Kara Şimşek’in yoğun talep gördüğünü söyleyen Peyman CEO’su Kaan Baral, “Dolgun, iri taneleri ve yoğun çekirdek lezzetiyle kısa sürede çok sevilen Çitliyo Kara Şimşek, zaten çekirdek çitlemeyi bir adım öteye taşımıştı. Bugüne dek çok fazla inovasyonla buluşturulmayan ayçekirdeğini tüketicilerimizin beklentileri ve sağlıklı yaşam trendlerine uygun bir anlayışla reforme ettik. Unu ve beyaz tuzu tamamen kaldırdık, deniz tuzuyla kavurduk. Yeni Çitliyo Ailesi, Türk halkının “mükemmel çekirdeği” olarak çok sevilecek.” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

Ayçekirdeği inovasyonla buluştu

Peyman’ın inovasyon anlayışının odağında tüketicilerin değişen öncelikleri ve beklentileri olduğunu, yeni kategoriler, üretim sistemleri ve lezzetler yaratarak ilklere imza attıklarını belirten Peyman CEO’su Kaan Baral; “Yaptığımız kapsamlı tüketici araştırmalarıyla, Türk halkının çekirdekten en büyük beklentisinin doğal, katkısız, taze, iri taneli, iyi kavrulmuş olması ve çitleme keyfinin bozulmaması olduğunu gördük. İnovasyonu 360 derece yönetme yeteneğimizle, üretim süreçlerimize yatırım yaptık, yoğun Ar-Ge, Ür-Ge çalışmaları gerçekleştirdik. Bunların sonucunda, sağlıklı yaşam trendine uygun, glütensiz Yeni Çitliyo Ailesi’ni Türk halkıyla buluşturduk. Yeni Çitliyo, inovasyonda geldiğimiz noktanın son ürünü diyebiliriz.” dedi.

 

Kara Şimşek, Gupse Özay’la gülümsetecek

Peyman, yeni Çitliyo Kara Şimşek için büyük bir reklam kampanyası hazırladı. Televizyon, radyo ve dijital kanallarda yayınlanmaya başlayan kampanyanın Marka Elçisi ünlü oyuncu Gupse Özay oldu. Reklam filminde, canlandırdığı farklı karakterler ile gülümseten Gupse Özay, Türk halkının sevdiği keyifli çekirdek yeme anlarını, bizden biri olarak samimi bir dille anlatıyor.