Türk Tuborg’un şişesi bu yılı 6 tasarım ödülüyle kapattı

Türk Tuborg Bira ve Malt San. AŞ’nin Şişecam Cam Ambalaj tarafından tasarlanan şişesi son olarak WorldStar Packaging Awards yarışmasında İçecek Kategorisi Ödülü alarak pazardaki ilk yılını 6 ödülle tamamlandı

Türk Tuborg’un şişesi bu yılı 6 tasarım ödülüyle kapattı

Geçtiğimiz yıl 3 üründen oluşan özel bir seri çıkaran Türk Tuborg A.Ş.’nin Şişecam Cam Ambalaj tarafından tasarlanan ve üretilen şişesi, sırasıyla A' Design yarışmasında Ambalaj Altın Ödülü, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda İçecek Kategorisi Altın Ödülü ve Altın Ambalaj Ödülü, German Design yarışmasında Özel Mansiyon Ödülü, Design Turkey yarışmasında İyi Tasarım Ödülü ve WorldStar Packaging Awards yarışmasında İçecek Kategorisi Ödülü alarak ulusal ve uluslararası önemli tasarım yarışmalarından kazandığı 6 ödül ile dikkatleri üzerine çekti.

 

Köşeli şekli, kolay tutulan geniş gövdesi ve sağlam yapısıyla standart şişelerden ayrılan tescilli şişe tasarımının etiketleri için de özel bir tasarım ve üstün kalitede malzeme kullanıldı. Görsel ve fiziksel özellikleriyle öne çıkan şişe, içecek ambalajı kategorisine getirdiği yenilikçi yaklaşımıyla beğeni topluyor.

 

Ödüller:

A’ Design Award and Competition - İtalya: Ambalaj Tasarımı Kategorisi Altın Ödülü

Ambalaj Ay Yıldızları - Türkiye: İçecek Kategorisi Altın Ödülü

Ambalaj Ay Yıldızları - Türkiye: Altın Ambalaj Ödülü

Design Turkey - Türkiye: İyi Tasarım Ödülü

German Design - Almanya: Özel Mansiyon Ödülü

WorldStar Packaging Awards - Çekya: İçecek Kategorisi Ödülü