Türk Markaları'na Mapic'te yoğun ilgi

17 Kasım 2016 Perşembe

Turkish Brands adı altında Mapic'te yer alan standda bulunan BMD, İHKİB, İpekyol, Damat, Kiğılı, Karaca ve Defacto ziyaretçilerin adeta akınına uğradı.

turk-markalarina-mapicte-yogun-ilgi

Yaren Öz, Ayşe Dural / Cannes

Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen 22. Uluslarası Perakende Gayrimenkulleri Fuarı Mapic'e Türkiye'den katılan perakende markalarının Turkish Brands standında büyük ilgi gördü. Yatırımcı ve ziyaretçilerin adeta akınına uğrayan stand, fuarın en kalabalık noktası oldu. Perakende.org kameralarına görüşlerini bildiren marka temsilcileri fuarın ilk gününde oldukça memnun olduklarını bildirdiler. Türk markalarına ev sahipliği yapan Alkaş Danışmanlık temsilcisi Yonca Aköz de bu seneki katılım ve ilgiden çok mutlu olduklarını ve bu organizasyonu Türkiye'ye de taşımak istediklerini söyledi. Perakende.org mikrofonlarına konuşan temsilcilerin, organizasyon sonrası tüm röportajlarını sitemizden ve sosyal medya kanallarımızdan izleyebileceksiniz.

Haberin foto galerisi için:
http://www.perakende.org/foto-galeri/turk-markalarina-mapicte-yogun-ilgi-84/

 

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri