Türk Henkel’in insan kaynakları direktörlüğünde önemli atama

29 Ağustos 2017 Salı

Türk Henkel’de Pınar Kadırgan, Türkiye ve İsrail’den sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirildi

turk-henkelin-insan-kaynaklari-direktorlugunde-onemli-atama

Henkel ailesine katılan Pınar Kadırgan daha önce 14 yıl boyunca görev yaptığı Cargill’de, Gıda İş Kolu Orta Doğu, Türkiye ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonunda bulunuyordu. Toplam 18 yıllık çalışma deneyimi bulunan Kadırgan, onun öncesinde de HSBC ve Demirbank’ta çeşitli insan kaynakları pozisyonlarında görev yaptı.

 

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu olan Pınar Kadırgan, bundan böyle Henkel’de Türkiye ve İsrail’den sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapacak. New York Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nı tamamlayan ve iyi derecede İngilizce bilen Kadırgan, evli ve 1 çocuk sahibi.

 

Henkel’de görev almaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Pınar Kadırgan yaptığı açıklamada: “Henkel, müşterileri, tüketicileri, çalışanları ve faaliyet gösterdiği tüm toplumlar için değer yaratmayı benimsiyor. İnsan kaynakları olarak biz de iş birimlerimizin ve fonksiyonlarımızın stratejik bir iş ortağı olarak, geleceği şekillendirirken kuruluşumuza güç katmak için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri