TUMI Akmerkez mağazası açıldı

05 Ocak 2018 Cuma

Dünya’nın önde gelen lüks seyahat markası TUMI, Türkiye’de büyümesini sürdürüyor. Samsonite bünyesine dahil olmasından sonra TUMI, Türkiye operasyonunda 2’inci mağazasını Akmerkez’de açtı

tumi-akmerkez-magazasi-acildi

Seyahat sever, hayatın keyfini çıkartmak isteyen yaşam tutkunları için lüks seyahat ve iş aksesuarları tasarlayan TUMI’nin yeni mağazası İstanbul’da moda ve alışverişin kalbi olan Akmerkez’de açıldı. Türkiye'de DESA ile ortaklık yapan Samsonite Türkiye çatısı altında bulunan TUMI, dünyanın en güvenilir, en profesyonel, en seçkin çantalarını üreterek, hayata rehberlik yapmaya devam ediyor.

 

Lüks valiz, çanta ve aksesuar alanında dünyanın en prestijli markalarından biri olan TUMI, 2018 yılına yeni mağazasını Akmerkez’de açarak girdi.  Türkiye’deki 2’nci mağazasını Akmerkez’de açan TUMI, uluslararası TUMI mağaza konsept uygulamasını aynen koruyarak daha aydınlık, ferah ve dinamik bir mağaza ambiyansı yarattı.

 

TUMI Akmerkez mağazasında seyahat valiz ve çantalarının yanı sıra laptop, sırt, evrak çantası ve lüks iş seyahat aksesuarlarından oluşan zengin bir koleksiyon sunuluyor. Kadın koleksiyonuna yönelik seçkin valiz, sırt ve laptop çantaları ve cüzdan ve anahtarlıklar da TUMI Akmerkez mağazasında yer alıyor.

 

Birinci sınıf iş ve seyahat ihtiyaçları için yaratılan TUMI markasının 2018 Bahar Koleksiyonu da TUMI Kanyon mağazasının yanı sıra TUMI Akmerkez mağazasında da satışa sunulmaya başlandı.

 

Yenilik, işlevsellik ve dayanıklı tasarım üzerine kurulu olan TUMI 2018 Bahar Koleksiyonu, en hafif seyahat koleksiyonu ile tasarım sınırlarını zorlarken, dayanıklılık ve mühendislik standartlarına meydan okuyor. Heyecan verici bir renk paleti ve Cesur desenlerle, yenilik, işlevsellik ve dayanıklı tasarım üzerine kurulu olan TUMI 2018 Bahar koleksiyonu seyahat tutkunlarını TUMI Akmerkez mağazasına da bekliyor.

 

Seyahati mükemmelleştiren TUMI, 2018 yılı içerisinde Türkiye’deki yatırımlarına devam ederek mağaza sayısını artırmayı planlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri