Tüketicinin tercihi Kiğılı

08 Kasım 2013 Cuma

Kiğılı, tüketicinin seçtiği marka olarak AYD Marka Ödüllerinden ödül kazandı

tuketicinin-tercihi-kigili

Bu yıl 5’incisi düzenlenen ‘AYD-GFK işbirliği ile gerçekleştirilen 2013 Yılında AVM’lerde Tüketicinin Seçtiği 1 Numaralı Markalar’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Kiğılı AYD Marka Ödülleri yarışmasında ‘Erkek Giyim’ kategorisinde ipi göğüsleyen marka oldu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen AYD(Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) Marka Ödülleri, Sakıp Sabancı Müzesi’nde sahiplerini buldu.

Kiğılı, rakiplerinin arasından sıyrılarak ‘Erkek Giyim’ kategorisinde tüketicinin en beğendiği ve tercih ettiği marka ödülünün sahibi oldu.

Kiğılı’nın ödül aldığı gece, CEFIC ana sponsorluğunda gerçekleştirilirken kokteyl ve açılış konuşmalarıyla devam etti. 11 kategori arasından ‘Erkek Giyim’ kategorisinde yarışan Kiğılı, tüketicilerin inisiyatifinde en tercih edilen ve en beğenilen marka oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri