Tüketiciler Tavuk Dünyası’nı “Yılın Restoranlar Zinciri” seçti

Ayrıcalıklı konseptiyle yemek-içme sektöründe kendine açtığı yepyeni kulvarla lezzet severlerin dikkatini çeken Tavuk Dünyası, kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi. Tavuk Dünyası, yapılan halk oylamasıyla birlikte 2’nci Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın Restoranlar Zinciri” kategorisi ödülünü kazandı

Tüketiciler Tavuk Dünyası’nı “Yılın Restoranlar Zinciri” seçti

Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getiren İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Türkiye Altın Marka Ödülleri” töreninin bu yıl 2’ncisi düzenlendi. 

 

Yeme-içme sektöründeki yerini 2012 yılında alan ve bugün 43 ilde 170’in üzerinde restoranıyla konuklarını ağırlayan Tavuk Dünyası ise “2. Türkiye Altın Marka Ödülleri” gecesinden evine ödül ile döndü. Tavuk Dünyası gerçekleştirilen halk oylaması sonucunda Yılın Restoranlar Zinciri kategorisinde yüzde 46’ya yaklaşan oy oranıyla Yılın Restoranlar Zinciri Ödülü’nü almaya hak kazandı. Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’de gerçekleşen ve 200 marka temsilcisini ağırlayan büyük organizasyonda ödülü Tavuk Dünyası adına Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu aldı.

 

“Bizleri bu ödüle layık gören tüm tüketicilerimize teşekkür ediyoruz”

Törende yaptığı konuşmada bu derece anlamlı bir ödülü almaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Volkan Mumcu: “Bundan 6 yıl önce bir yola çıkmıştık. Bu yolda ise sektörümüzde kendimize yepyeni bir kulvar açtık ve şu anda Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 170’ten fazla restoranında konuklarını ağırlayan sevilen bir markaya dönüştük. Bu akşam ise özverili çalışmalarımızla yeni bir başarıya daha ulaşmanın haklı gurur ve heyecanını yaşıyoruz. ‘Yılın Restoranlar Zinciri’ kategorisinde kazanmış olduğumuz bu ödül; düzenlenen halk oylamasında jüri koltuğunda tüketicilerimiz oturduğu ve bizleri ‘onlar’ değerlendirdiği için çok daha anlamlı ve kıymetli. Bizleri bu ödüle layık gören tüm tüketicilerimize teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.