Tüketiciler en “cool” TeknoSA dedi

Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye işbirliğinde düzenlenen “Cool Markalar” araştırmasının sonuçlarına göre TeknoSA, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Türkiye’nin En Cool Teknoloji Marketi” seçildi

Tüketiciler en “cool” TeknoSA dedi

Türkiye’nin teknolojiyle bağlantı noktası TeknoSA, Roamler Türkiye’nin Marketing Türkiye için gerçekleştirdiği “Cool Markalar” araştırmasında önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Türkiye’nin en Cool Teknoloji Marketi” seçildi. Markaların, tüketicilerin gözünde ‘ne kadar havalı’ olduğunun belirlendirdiği araştırma, Türkiye genelinde yüzde 50’si kadın, yüzde 50’si erkek 600 Roamler kullanıcısı ile gerçekleştirildi.

 

Bir kez daha Türkiye’nin en cool teknoloji marketi seçilmekten dolayı mutluluk duyduklarını belirten TeknoSA Pazarlama Direktörü Ayşegül Bahçıvanoğlu: “TeknoSA olarak markamızı hep bir adım daha ileriye taşımak ve tüketicilerimize daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmak için kendimizi geliştiriyor, sektöre öncülük eden atılımlara imza atıyoruz.  Çalışmalarımızın tüketicilerimizin gözünde böyle pozitif bir algı bırakıyor olmasından dolayı çok memnunuz.” diye konuştu.