Perakende PageSkin

Tudors sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor

Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Tudors Gömlek, Dünya İyilik Günü kapsamında iyilikler listesine bir yenisini daha ekliyor

Tudors sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor

Geçtiğimiz hafta Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nda, 21 çalışanıyla otizme dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla iki kıta arasında koşan Tudors, 13 Kasım 2019 Dünya İyilik Günü kapsamında da tasarladığı özel berelerin kârını Tohum Otizm Vakfı’na aktaracak.

 

Daha iyi bir dünya kurmak mümkün

 

Dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Tudors Gömlek CEO’su Yaşar Ayayadın “Tudors bir halk markası. Biz halkın yüreğini temsil ediyoruz. Şirket olarak önceliğimiz;  ihtiyaç gördüğümüz konularda farkındalık oluşturmak, dayanışma ve yardımlaşmayı teşvik etmek. İyilik paylaştıkça çoğalır. Bu amaçla tüm dünyada kutlanan 13 Kasım Dünya İyilik Günü kapsamında mağazalarımızda satılacak berelerin kârını otizmli çocuklar için Tohum Otizm Vakfı’na bağış olarak aktaracağız” dedi.

 

Yurtiçi ve yurtdışında toplam 225 noktada satış noktası bulunan Tudors Gömlek Krallığı’nın farkındalık ve bilinç kazandırmak amacıyla öncülüğünü yaptığı sosyal sorumluluk çalışmaları arasında; "Kadına şiddete son”,  “Çalışan kadına 1 gün fazla izin”, babalar gününde “Sen de bir babalık yap” ve sokak hayvanları için “Bir kap su, bir yaşam" “Kurallara Uy, Kral Ol’’ gibi birçok proje bulunuyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin