Trendler Sergisi Capitol’de ziyaretçiyle buluşuyor

20 Nisan 2017 Perşembe

Mimari renovasyonundan sonra yenilenen yüzüyle ziyaretçilerinin karşısına çıkan Capitol, Trendler Sergisi ile 2017’nin birbirinden farklı deneyimlerine de ışık tutuyor

trendler-sergisi-capitolde-ziyaretciyle-bulusuyor

Moda, seyahat, gastronomi, sağlıklı yaşam, lüks, güzellik, dijital ve kreatif deneyimlerden oluşan trendleri mercek altına alan Capitol, her bir bölüm için özel tasarlattığı standları ile yeni dünyanın trend mesajlarını  izleyiciye ilgi çekici bir şekilde aktarıyor.

 

Yeniliklerin keşfedileceği Trendler Sergisi, Belgin Aksoy Berkin, Elif Edes Tapan, Dilara Koçak, Kemal Baykar gibi alanında uzman birçok ünlü ismin katkıları ile hazırlandı.

 

Liste şöyle:


***Lüks Marka Danışmanı Başak Pelister,

Aksoy Grup Yön. Kur. Üyesi ve Global

***Welness Day Kurucusu Belgin Aksoy Berkin,

***Fotoğrafçı ve Influencer Çiler Geçici (@audiosoup) ,

***Beslenme ve İyi Yaşam Uzmanı Dilara Koçak,

***Şef ve Sofra Stilisti Elif Edes Tapan,

***Moda Editörü Hakan Öztürk,

***Saç Tasarımcısı Kemal Baykar,

***Blogger Meriç Küçük (@Maritsa),

Fotoğrafçı ve Influencer Mehmet Kırali (@civilking)

***Lüks Danışmanı Özlem Güsar,

***Seyahat Yazarı Saffet Emre Tonguç,

***Medikal Estetik ve Wellness Danışmanı Şah Yaycı

 Ayakkabıdaki yükselen trend: Mix Meteryal

Farklı materyal ve desenden oluşan ‘mix materyal’ eğilimi ayakkabı trendlerinde zirveye yükseldi. Trendler Sergisi için Ayşe Kucuroğlu,Kısmet By Milka, Jaquette by Elvan Tığlıoğlu gibi birbirinden farklı stil isimler kendi mikslerini yarattılar. 

 

Deneyimlemek, yorumlamak, anlamak... Dünyanın nasıl olduğu değil, bize neler hissettirdiği anlam kazanıyor. Farklı disiplinlerdeki yeni akımları keşfetmek ve değişimin içinde olmak için Capitol Trendler Sergisi’ni takibe alın. Sergi Nisan ve Mayıs ayları süresince Capitol Alışveriş Merkezi içerisinde ziyaretçilerle buluşacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri