Transformers efsanesi Podium Alışveriş Merkezi’nde canlanıyor

18 Ocak 2017 Çarşamba

Tüm zamanların çok sevilen çizgi dizisi Transformers’ın efsane kahramanları Optimus Prime ve Bumblebee, 21-29 Ocak günleri arasında Podium’da hayranlarıyla buluşuyor

transformers-efsanesi-podium-alisveris-merkezinde-canlaniyor


JLL tarafından yönetilen Podium Alışveriş Merkezi, yine benzersiz bir etkinlikle Ankaralıları ağırlamaya hazırlanıyor. Dünya dışından gelen ve çeşitli mekanik araçlara dönüşebilen iyi ve kötü robotların savaşını anlatan çizgi dizi Transformers, yayınlandığı yıllarda yediden yetmişe herkes tarafından ilgiyle takip edilmiş ve büyük hayran kitlelerine sahip olmuştur.

 

Çocuklar kadar büyüklerin de büyük bir heyecanla takip ettiği Transformers karakterleri Optimus Prime ve Bumblebee, düzenlenecek etkinlik ve oyunlarla çocukların hafta sonuna keyif katarken minikler, Transformers kahramanlarıyla fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirebilecekler.

Ziyaretçilerin Optimus Prime ve Bumblebee ile vakit geçirebileceği Transformers etkinlik alanında; Play Station oyun alanı, ışıklı masa (resim kâğıdı atölyesi), maske yapımı atölyesi, greenbox fotoğraf çekim alanı, Transformers hedef vurma alanı, eş bulma oyun alanı ve tablet oyun alanı bulunmaktadır.

 

Bir nesli peşinden sürükleyen Transformers’ın benzersiz şovlarına şahit olmak isteyen tüm Ankaralılar; 21-29 Ocak günlerinde Podium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe 12.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak katılabilirler. Yenilenen yüzü ve seçkin markaları ile Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri