Trabzon Meydan’ı D&R’ın 210’uncu mağazasının adresi oldu

27 Kasım 2018 Salı

Kültür Sanat ve eğlence dünyasının yeniliklerini tek çatı altında birleştiren D&R, 210’uncu mağazasını Trabzon Meydan’da hizmete sundu

trabzon-meydani-drin-210uncu-magazasinin-adresi-oldu

Ziyaretçilerine en iyi deneyimi sunabilmek için mağazalarını farklı ürün çeşitleriyle zenginleştiren ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapan D&R, “cadde” konseptli yeni mağazasını Trabzon Meydan’da ziyaretçileriyle buluşturdu. Trabzon Meydan’da yer alan tarihi binanın dokusu bozulmadan restore edilmesiyle hizmete açılan D&R, 150 metrekarelik alanda 15 bin ürün çeşidiyle hizmet verecek.

 

Her geçen gün arttırdığı mağaza sayısına bir yenisini daha ekleyen D&R’ın Trabzon Meydan mağazasının açılışına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Turkuvaz Grubu Mali İşler Perakende Grup Müdürü İbrahim Abdullahoğlu, Turkuvaz Grubu Mali İşler Grup Başkanı Hilmi Hulür, Turkuvaz Grubu Perakende Sektörü Grup Başkanı Ahmet Coşar ve Trabzon’un önde gelen isimleri katıldı.

 

D&R Trabzon Meydan Mağaza açılışında ayrıca, günümüz edebiyatının başarılı kalemlerinden İclal Aydın Trabzonlularla buluştu. İclal Aydın Trabzon Meydan mağazasında gerçekleşen imza gününde çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan kitaplarını okurları için imzaladı.

 

Kitaptan müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünlerini meraklılarıyla buluşturan D&R, Trabzon Meydan Mağazası’nda da binlerce ürünü ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri