Toyzz Shop’un Sivas mağazası hizmete girdi

20 Aralık 2016 Salı

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, yeni mağaza açılışları ile büyümeye devam ediyor

toyzz-shopun-sivas-magazasi-hizmete-girdi

Çocuklara yönelik eğitici oyuncaklar, bebekler, arabalar, peluşların yanı sıra "Hiç büyümeyen çocuklar" için zengin ürün çeşitleri ile neşe ve eğlencenin merkezi olan Toyzz Shop,  171’inci mağazasını geçtiğimiz günlerde PrimeMall Sivas AVM’de hizmete sundu.


Anadolu'ya en çok yatırım yapan perakende mağazaları arasında yer almaktan büyük gurur duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Sivas uzun zamandır talep aldığımız şehirler arasındaydı.  Yeni yıl öncesi gerçekleştirdiğimiz açılış ile Sivaslı çocuklarla buluşmaktan ve yeni yıl heyecanlarına ortak olmaktan büyük mutluluk duyduk. Toyzz Shop Sivas mağazamızın açılışı ile birlikte Türkiye’de 46 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 171 mağazaya ulaştık.  Önümüzdeki aylarda yeni mağaza açılışlarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri