Toyzz Shop’tan Ninja hayranlarına müjde!

Merakla beklenen LEGO® NINJAGO FİLMİ™’nin yepyeni setleri raflarda yerini aldı. Toyzz Shop, filmin 24 Eylül Pazar günü Akmerkez’de gerçekleştirilecek olan ön gösterimine 2 kişilik davetiye kazanmak isteyen tüm Ninja hayranlarını mağazalarına bekliyor

Toyzz Shop’tan Ninja hayranlarına müjde!

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, Warner Bros. Pictures’ın yeni animasyon filmi LEGO® NINJAGO FİLMİ™ heyecanına ortak oluyor. Toyzz Shop’ta satışa sunulan LEGO® NINJAGO FİLMİ™oyun setlerinden alanlar, 24 Eylül Pazar günü Akmerkez’de gerçekleştirilecek filminön gösterime iki kişilik davetiye kazanma fırsatı yakalıyor.

 

Çocukları, LEGO® NINJAGO setleri ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “7-14 yaş grubundaki çocuklar LEGO®, Ninjago Filmi setleri ile ninja teknikleriyle oyun oynayıp eğlenirken bir yandan da kıvrak düşünce yeteneği ve etik davranış bilinci kazanıp hayal güçlerini geliştirebiliyorlar. Toyzz Shop olarak çocukların olduğu kadar büyüklerinde heyecanla bekledikleri LEGO® NINJAGO FİLMİ™ setleri ile bu heyecana ortak olmaktan mutluyuz. 29 Eylül’de vizyona girecek olan filmi herkesten önce izlemeyi dört gözle bekleyen, Yeşil Ninja Lloyd ve arkadaşlarının Master Wu liderliğinde kötü kalpli Garmadon’a karşı mücadelelerine herkesten önce tanık olmak isteyen tüm Ninja hayranlarını, filmin ön gösterimine davetiye kazanma fırsatını kaçırmamaları için Toyzz Shop mağazalarına bekliyoruz.” dedi.