Toyzz Shop’tan ‘mega mağaza’ geliyor

06 Mayıs 2014 Salı

30 şehirde 103 mağazası ile hizmet veren Toyzz Shop, bu ay 4 yeni mağaza açarak mağaza sayısını 107’ye çıkaracak. Toyzz Shop’un ilk mega mağazası ise 16 Mayıs’ta Mall Of İstanbul’da açılacak

toyzz-shoptan-mega-magaza-geliyor

Oyuncak markası Toyzz Shop, yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Tokat’taki ilk mağazasını geçtiğimiz günlerde Novada Tokat AVM’de açan Toyzz Shop, Tokatlı çocuklar ve aileler için oyuncağın yeni adresi olacak.

Novada Tokat Toyzz Shop’un açılışı için konuşan Toyzz Shop Pazarlama Müdürü Ayça Candoğan Zengin, “Toyzz Shop olarak hedefimiz Anadolu’daki tüm şehirlere mağazalarımızı açıp çocukları kaliteli ve güvenilir oyuncaklarla buluşturmak. Hedefimize ulaşmak için çok çalışıyoruz” dedi. Tokat’tan sonra Kırıkkale’de de bir mağaza açacaklarını ifade eden Zengin, Toyzz Shop’a çocuklar kadar ailelerin de ilgisinin büyük olduğunu ifade etti.

2001 yılında ilk mağazasını Akmerkez’de açan Toyzz Shop, şu an 30 şehirde 103 mağazası ile hizmet veriyor. Anadolu’ya en çok yatırımı yapan oyuncak mağazası Toyzz Shop, yüzde 100 yerli sermayeli. Toyzz Shop Mayıs ayında 4 yeni mağaza açarak mağaza sayısını 107’ye çıkaracak. Toyzz Shop’un ilk mega mağazası ise 16 Mayıs’ta Mall Of İstanbul’da açılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri